ÚJ TERMÉK!! KS33126H. 42db 3W,-os(126W) nagy intenzitásu OSRAM ledes 12600 Lumen névleges teljesítményû terítõfényû munkalámpa sárga jelzõ fénnyel.Kocka(110x128x35mm)alaku.12-24V.E9,-es minõsítés. IP68,-as vízállóság. Alu ház.250mm bek.vezeték.