HO5.46100 Ködfényszóró kerek fekete mûanyag házzal, H11 izzó nélkül (Suzuki SX4, Dacia, Citroen, Opel, Peugeot, Renault, Ford típusokhoz) átm.: 90mm, vast.: 100mm .Négy füles felfogatás. Furattávolságok alul felül 100mm, két oldalt 50mm.